פרליגל דרושים

 In מידע נוסף

מודעות דרושים פרליגל

בתור חברה המתמחה בהשמות בעולם התעסוקה המשפטי, חברתנו יודעת לתת מענה למגוון צרכים של מעסיקים ועובדים בקשת רחבה של תפקידם, החל בעורכי דין צעירים ומתחילים, דרך עורכי דין ומשפטנים בכירים, ועד למנהלות משרדים ופרליגלים. אכן, אם אתם מעוניינים לפרסם מודעת דרושים פרליגל אצלנו או מחפשים עבודה דרך מודעת פרליגל דרושים תוכלו לעשות זאת עימנו. יתר על כן, אנו נסייע בחיבור האופטימאלי בין המעסיק לבין העובד בהתאם לצרכים של שני הצדדים, באופן החוסך הרבה זמן וטרחה ולשביעות רצונכם המלאה. הסיוע שלנו מבוסס על כשני עשורים של התמחות בשוק התעסוקה המשפטי ועל ידע מקיף בדרישות ובצרכים של אנשי המקצוע והמעסיקים בתחום.

למידע נוסף לחצו כאן

דרישות שונות מתפקיד פרליגל

התפקיד שנקרא פרליגל אינו מוסדר בישראל מבחינת דרישות השכלה, ניסיון וכדומה, וגם אין תעודת פרליגל שאותה ניתן להוציא ממוסד בישראל – מלבד לימודים אונליין במכללות בינלאומיות מסוימות. יחד עם זאת, בהחלט מתפרסמות מעת לעת מודעות דרושים פרליגל, כאשר החיפוש הוא אחר אנשים שיסייעו לעורכי הדין והמשפטנים במקום התעסוקה בביצוע פעולות שונות, בין אם מדובר במשרד פטנטים, בחברת הייטק, במשרד עורכי דין בתחום הנזיקין או הנדל"ן, בחברה בינלאומית גדולה וכדומה.

לפיכך, פרליגל אינו חייב להיות בעל הסמכה או רקע כלשהו במשפטים, אך הדבר בהחלט מועיל ולעיתים אף נדרש. למעשה הדרישות המצוינות במודעות דרושים פרליגל יכולות להשתנות מאוד, וכן הגדרות התפקיד. כך לדוגמא, חברת תוכנה בינלאומית עשויה לחפש פרליגל עבור המחלקה המשפטית שלה לצורך עבודה משרדית במקביל למעקב אחרי תהליכים משפטיים, עדכון של חוזים במערכת, טיפול בפרוטוקולים וכדומה. על הפרליגל במקרה זה מוטל לעמוד בקשר רציף עם לקוחות ורשויות, לבצע דיווחים לרשויות, להכין טפסים ומסמכים ועוד.

מבחינת הדרישות, לעיתים מדובר בדרישות יחסית בסיסיות כגון ניסיון אדמיניסטרטיבי בלבד הכולל שליטה מלאה בתוכנות האופיס, כשישנו יתרון לניסיון בעבודות משפטיות. מצד שני, לעיתים הדרישות יותר גבוהות. למשל משרד עורכי דין עשוי לפרסם מודעת פרליגל דרושים המחייבת ניסיון בתחום דיני העבודה, ביטוח לאומי, דיני חוזים, דיני בנקאות, תוכנות משפטיות וכן שליטה מלאה באינטרנט ואופיס ובאנגלית. אם כן, הדרישות וגם התנאים והמשכורות משתנים ממקום למקום בהתאם להגדרות התפקיד, היקף המשרה ופרמטרים נוספים. כך לדוגמא, חברה העוסקת בתביעות נזיקין וביטוח ובחוות דעת רפואיות, עשוי להציב רקע רפואי כדרישה מפרליגל או אפילו שיהיה משפטן או עורך דין מתחום הנזיקין, על מנת שיוכל לבצע את עבודתו מול חברות הביטוח, מוסדות ממשל, רופאים ועורכי דין אחרים.

 

לפרטים נוספים וסיוע מקצועי

במאגר המשרות של חברתנו מתפרסמות מעת לעת מודעות דרושים פרליגל, לכן כדאי לעיין בלוח ואף להירשם לסוכן החכם שישלח אליכם ישירות למייל את המודעות הרלוונטיות. בנוסף, אנו ערוכים ונכונים לתת מענה לאיתור פרליגלים עבור משרדי עורכי דין וחברות, ולהיפך – לתת למחפשי עבודה בתחום את היתרון היחסי על פני מועמדים אחרים ולעזור להם לאתר את המשרה המתאימה ביותר לצרכיהם. לפרטים נוספים וקבלת ליווי מקצועי הנכם מוזמנים לפנות אל חברת A-one בטלפון 03-5256001.

פוסטים אחרונים
הרשמה לסוכן החכם