משרות עורכי דין

משרות עורכי דין

בשנת 2023, הבינו שכדאי למצוא משרה מתאימה וטובה, יש להיכנס בדלת אחרת לאותן חברות וארגונים. הדלת האקסקלוסיבית, נקראת חברת השמה. מעסיקים רבים, עובדים עם חברות השמה מובילות בתחומם וסומכים על שיקול דעתם באיתור המועמדים המתאימים לתפקיד וכך, נותנים יתרון משמעותי לבאים דרכן.

למידע נוסף לחצו כאן

איך למצוא משרות עורכי דין?

משרות לעורכי דין מתפרסמות במקומות רבים. בין היתר:

 • באתר של לשכת עורכי הדין
 • באתרי דרושים
 • בלוחות מודעות
 • ברשתות החברתיות
 • מפה לאוזן בקרב קולגות
 • חברות השמה- אחת האפשרויות הטובות ביותר, מאחר וניתן להסתייע בלוח משרות עורכי הדין של החברה, אשר מתמחה בהשמת אנשי משפט ועורכי דין. חברות השמה, יעמידו לרשות המועמדים רשת קשרים ענפה ויעניקו להם ליווי לכל אורך הדרך, עד להשמה מוצלחת במקום ובמשרה המבוקשים.

משרות עורכי דין

לוח משרות עריכת דין

חברת השמה אשר מתמחה בתחום המשפטים, תציע למועמדים שלה משרות הצעות מתאימות לצרכים, לרצונות, לרמת הוותק, הניסיון והמומחיות שלהם. חברה שכזו, תציע משרות לעורכי דין בתחומים שוני ובניהם:

 • דיני הגירה
 • מיסוי
 • מקרקעין
 • ליטיגציה מסחרית אזרחית
 • דיני עבודה
 • קניין רוחני
 • נדל”ן

יש לזכור, כי אין מדובר במשרות סתמיות בלי כתובת. מאחורי המשרות, עומדים גורמים רבים אשר נמצאים ברשת החברתית והמקצועית של החברה. בין אם מדובר במשרדי עורכי דין, חברות טכנולוגיה והייטק, חברות ציבוריות בינלאומיות, חברות נדל”ן, גופים פיננסיים וכן הלאה.

בקיצור, המועמדים נהנים מהצעות עבודה מגוונות, תוך התאמה אופטימלית לצרכים, לשאיפות ולכישורים שלהם.

היתרון הייחודי של חברות השמה במציאת משרות עורכי דין

אין מדובר כאן בלוח משרות כללי. חברות השמה משפטיות ומקצועיות לא מציעות לוחות דרושים רגילים, כמו שניתן למצוא ברשת.

לוח מקצועי של חברות השמה המתמחות בתחום עריכת הדין, יציע מגוון רחב מאוד של משרות המתעדכנות באופן תדיר, על ידי החברות עצמן. בצורה זו, הן יודעות לתפור באופן מדויק את התפקיד לצרכים של שני הצדדים ומה בדיוק נדרש כדי למצוא את האנשים המתאימים ביותר.

מה זה יתרון יחסי בתהליך השמה ואיך מקבלים אותו?

איתור משרות רלוונטיות בדרכים שונות, זוהי רק תחילת הדרך. כידוע, לכל משרד עורכי דין או גוף אחר נדרשים אנשי מקצוע מיומנים ורציניים, בעלי מוטיבציה גבוהה, אשר ידעו לתת מענה לצרכים, להוכיח את עצמם ולהשתלב לתקופה ממושכת.

חברת השמה מקצועית, תדע גם לסייע בתיווך בין מקום עבודה למועמד מתאים. המועמד ימצא את משרת חלומותיו והמעסיק את עובד חלומותיו – אדם רציני, שרוצה להשתלב ובעל מוטיבציה ותשוקה למקצוע.

זה היתרון היחסי בעבודה עם חברת השמה ואין להתייחס אליו כעניין של מה בכך. בימים בהם, על כל משרה מתמודדים הרבה מועמדים ואין בהכרח דרך לדעת מי המועמד המתאים ביותר, צריך סיוע חיצוני שיבחן ויעריך כל מועמד ומועמדת.

חברת השמה שיודעת לעשות תהליכי אפיון יכולה לדלג על הליכי הגיוס המקומיים ולהציג בפני המעסיק מועמדים רלוונטיים שהיא בחנה והתאימה לתפקיד. ככל שהמעסיק סומך יותר על חברת ההשמה, כך המועמדים דרכה ייהנו מיתרון יחסי וכניסה בדלת אקסקלוסיבית דרך המוניטין שלה.

למעשה, החברה חוסכת למעסיקים את הצורך למיין ולברר בעצמם מי מהמועמדים יכול להתאים. חברת השמה שכזו, תדאג שקורות החיים של המועמדים באמת יגיעו לידיים ולעיניים הנכונות ויזכו להתייחסות רצינית, במקום שייטמנו בסל המחזור ובדואר ספאם.

החברה תסייע למועמדים גם להשיג את ראיון העבודה ותכין אותם אתכם באופן מעמיק לקראתו. אם צריך, היא תסייע להם גם בניהול המשא ומתן על המשכורת והתנאים.

למה לעבוד עם חברת A-one?

לא כל חברת השמה תשיג את מה שחברת A-one יכולה להשיג עבור מועמדיה. היא פועלת בשוק המשפט מזה כשני עשורים ועובדת עם כמה מהשמות המוכרים במשק.

בתהליך הגיוס שלה, היא עושה שימוש ברשת ענפה של קשרים בתחומי משפטים ועריכת דין, מה שנותן לה יתרון משמעותי בהגעה למשרות מבוקשות ובפתיחת דלתות. בנוסף, המועמדים המגיעים דרכה, נהנים מליווי צמוד לכל אורך הדרך, לרבות זיהוי מדויק של הכישורים והצרכים שלהם.

אם אתם צריכים סיוע באיתור, זיהוי והתמיינות לתפקידי ייעוץ משפטי, הינכם מוזמנים לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני בטלפון 03-6042324.

אהבתם? מוזמנים לשתף: