משרה במשפטים

הדרך הנכונה ביותר למציאת  משרה במשפטים?

שוק התעסוקה מאתגר ולא פשוט ולא קל כלל וכלל למצוא עבודה במקצוע מבוקש לאחר שמסיימים את הלימודים או כשרוצים לשנות או לגוון. הדבר נכון לכל תחום ולכל משרה, אך נכון שבעתיים כאשר מדובר על חיפוש משרה במשפטים. בין אם מדובר בעורכי דין צעירים שסיימו זה עתה את הלימודים ובין אם מדובר במשרד גדול שמפרסם משרה פתוחה לגיוס עורך דין או חברה המעוניינת לגייס יועץ משפטי – כך או כך תחום התעסוקה המשפטי מאתגר ומיוחד וצריך לשים לב היטב מי המועמדים שמציעים את עצמם למשרה זו או אחרת ויש חשיבות גבוהה לסינון נכון של המועמדים, של המידע והתוכן של השיחות בפגישות האישיות או בראיונות ומציאת עורך הדין המושלם והמתאים ביותר לכל תפקיד היא משימה שדומה לחיפוש מחט בערימה גדולה של שחת.

 

איך מחפשים משרות בעולם המשפט בעידן החדש?

על מנת לחסוך מכל המעורבים את הטרחה ובזבוז האנרגיות של חיפוש משרה מעולם המשפט אפשר כיום לפנות לשירות חדשני ועדכני של מיקור חוץ. השירות מתאים הן למגייסים והן למחפשי עבודה ובזכות אנשי מקצוע שמבצעים בעצמם את הסינון ובוחנים לעומק את המהות של המועמדים – מי המועמד, האישיות שלו, המלצות, מה הניסיון שלו, היכן למד ואיזה סוג תואר יש להם. כך לא צריך ליצור קשר עם מי שכבר בשלב הזה אפשר להבין שהוא לא יתאים לתפקיד וכך אין טעם להזמין אותו לראיון. כשיש מישהו אחר שעושה זאת – הרבה מאד זמן נחסך. בנוסף לזה, יש הרבה מה ללמוד משירות כזה. לדוגמא, מי שמחפש עבודה יוכל לקבל טיפים מעשיים שיוכל ליישם במהלך ראיון העבודה וכך להגדיל את הסיכויים שהוא אכן יזכה במשרה עצמה.

 

טיפים למעסיקים ומחפשי עבודה בתחום המשפט

עורך דין מבריק, בעל ההשכלה והניסיון הרלוונטיים שגם ניחן בתכונות אישיות טובות ותקשורת מצוינת הוא מצרך נדיר ולא פשוט למצוא אותם. עורך דין כזה יוכל לצאת נשכר משירות במיקור חוץ שיסייע לו למצוא את התפקידים הפנויים כעת בשוק המשפט ועשויים להמתין לו. מהצד השני – גיוס למשרה משפטית הוא גיוס מאתגר ומורכב ואם יש מי שעושה את זה עבור מנהל המשרד וחוסך לו הרבה זמן ותשומת לב – אין ספק שזה יהיה מבורך עבורו ועבור ההתנהלות היומיומית השוטפת של המשרד כולו. קשה מאד להקדיש עובד לצורך מיון וסינון מועמדים ולא בכל חברה יכולים להרשות לעצמם לוותר על עובד לשם כך.

אם גם אתם בשוק התעסוקה של עולם המשפט – נשמח שתפנו אלינו, אל חברת ההשמה A-one, חברת ההשמה והגיוס המובילה בעולם עריכת הדין. אנו עובדים עם חברות ומשרדי עורכי דין ומלווים מחפשי עבודה בתחום.ונשמח לסייע לדייק ולהתאים בין מחפשים לבין משרות פנויות! צרו קשר עוד היום למספר  03-5256001 או היכנסו לעמוד המשרות הפתוחות שאנו מגייסים עבורן.

אהבתם? מוזמנים לשתף: