בחר/י קטגוריות
בחר/י איזור
אנא המתן...
הרשמה לסוכן חכם
closeDiv
closeDiv

דרוש יועץ משפטי

גיוס עורך דין למחלקה משפטית או יועץ משפטי ראשי לחברה שונים במהותם מגיוס עו"ד למשרד. במקרים בהם דרוש יועץ משפטי למחלקה משפטית נדרש הליך גיוס ייחודיי, המותאם להשמת יועצים משפטיים.

איפיון מועמדים כשדרוש יועץ משפטי, בהשוואה לאיוש תפקיד עו"ד בחברה.

יועץ משפטי פנימי, כנותן שירות מרכזי ללקוח אחד בלבד, נדרש להבנה מעמיקה של תחומי משפט מגוונים וזאת לצד היכולת להעניק ייעוץ משפטי ללקוחותיו בתוך החברה ומחוצה לה כאחד תוך תעדוף המשימות וניהול צוות עובדים.

בחינת התאמה של עו"ד לתפקיד בחברה מחייבת בדיקה מקצועית לצד בחינה אישיותית ובדיקת יכולת הסתגלות ל- DNA המיוחד של החברה ואנשיה. עו"ד בחברה חייב מחד לשמור על האינטרסים המשפטיים של החברה ומאידך להבין את המוצר העסקי של החברה ולהיות שותף לכל דבר ועניין להובלת העסקאות ולהבאתם לכלל סיום מוצלח.

דרוש יועץ משפטי? ב A-one תקבלו השמת יועצים משפטיים איכותית ומותאמת היטב.

הניסיון שלנו בהשמת יועצים משפטיים ועורכי דין.

במהלך השנים האחרונות גייסנו עשרות רבות של יועצים משפטיים ראשיים, עורכי דין למחלקות משפטיות ומזכירי חברה לחברות ציבוריות בהצלחה רבה. הנושא שמאפיין את ההצלחה בכל הגיוסים הוא ניתוח נכון של אופי החברה וצרכיה המקצועיים והאנושיים, במקרים שדרוש יועץ משפטי או עו"ד, לצד ביצוע בדיקות מעמיקות של המועמדים והתאמתם לחברה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל לקוחותינו וליהנות מחוויית גיוס אישית ומקצועית בהשמת יועצים משפטיים או עורכי דין, אשר תשתלם לטווח ארוך.

 

דרוש יועץ משפטי
  • TWicon
  • INicon
  • FBicon
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:4.0