דרשות יועץ משפטי לרשות מקומית

 In מידע נוסף

גיוס, איתור והשמה של יועץ משפטי

לא פעם דרוש יועץ משפטי לעירייה, לחברת נדל"ן, אנרגיה ולגופים רבים נוספים. חברתנו מתמחה בסיוע לאיתור המועמדים המתאימים ביותר כאשר אנו מלווים גם את המעסיק וגם את המועמדים לכל אורך תהליך הקבלה לעבודה, וכן את ההשמה על הצד החלק והטוב ביותר. המעוניינים יכולים לעיין במגוון רחב של משרות דרושים בשוק המשפט שיש באתר שלנו, כולל משרות ליועצים משפטיים.

למידע נוסף לחצו כאן
 

יועץ משפטי – בורג מרכזי במערכת

בין אם דרוש יועץ משפטי לרשות מקומית או לגופים וארגונים אחרים, מדובר בתהליך המצריך תשומת לב רבה ואפילו גדולה יותר מזו של גיוס עורכי דין. זאת מכיוון שיועץ משפטי מבצע משימות רב תחומיות ונדרש להבנה מעמיקה בקשת רחבה של תחומים משפטיים. בתוך כך תפקידו הוא לספק ייעוץ עבור הארגון עצמו ולגורמים חיצוניים, תוך שהוא מנהל משימות וצוות עובדים. אל מורכבות התפקיד מצטרף הצורך להבין בצורה מעמיקה מהם אינטרסים של הארגון או של החברה, כיצד ניתן להגן על אינטרסים אלו, ואם מדובר בתחום עסקי מהו המוצר העסקי או השירות. במילים אחרות, יועץ משפטי הינו בר בורג מרכזי ושותף מלא בהובלת הארגון להצלחה בתחומים השונים, ולפיכך ההתאמה שלו מחייבת לבצע בדיקות מקצועיות ומעמיקות כולל התאמה מבחינת אישיות ויכולת לעבוד בתרבות הארגונית והמאפיינים המיוחדים של המעסיק ועובדיו.

כאן בדיוק נכנסת חברתנו לתמונה עם ניסיון רב בגיוס של יועצים משפטיים, עורכי דין למחלקות משפטיות ומזכירי חברות ציבוריות. לאורך השנים ליווינו בהצלחה עשרות אנשים בתחומים אלו תוך ביצוע ניתוחים נכונים של המאפיינים, הצרכים האנושיים והמקצועיים מצד המעסיק, לצד בדיקות של המועמדים עצמם.

לוח משרות נרחב – גם ליועצים משפטיים

מי שמחפש משרות יועץ משפטי יוכל למצוא קשת רחבה של מודעות דרושים רלוונטיות בלוח של חברתנו. המאגר הנרחב מבוסס על קשרים מקצועיים ואישיים שלנו בעולם המשפט, ועל שנים רבות של ניסיון. כמו כן, המעוניינים מוזמנים להשאיר את פרטיהם ולהירשם לסוכן החכם שלנו ולציין בתחומי העניין משרות של יועץ משפטי, וכך יקבלו ישירות אל המייל שלהם את המודעות הרלוונטיות. על מנת לסבר את האוזן לפניכם מספר דוגמאות מודעות דרושים של יועצים משפטיים שמפורסמות בימים אלו באתר שלנו.

  • יועץ משפטי לוועדת מכרזים בארגון גדול בפריסה ארצית – מדובר בתפקיד מאתגר הכולל בין היתר כתיבת וליווי מכרזים מורכבים וגדולים בתחומים שונים של רכש, וכן מתן יעוץ שוטף למערך ההתקשרויות במכרזים בארגון. התפקיד יכלול חברות בוועדת מכרזים ונציגות היועץ המשפטי בוועדה, ייעוץ משפטי שוטף בדיני מכרזים, כתיבת וליווי חוזים והליכי מכרזים, מתן חוות דעת לגבי בחירת מתווה מכרזי וניהול הליכי מכרז, עזרה בגיבוש ועריכת תבניות למסמכים משפטיים, ניהול פרוטוקולים של ישיבות ועדת מכרזים, ניסוח מענה משפטי לתהליכים ושאלות, וטיפול בנושאים משפטיים נוספים.
  • יועץ משפטי ראשי לחברת אנרגיה-חברה זו מחפשת יועץ משפטי ראשי האחראי למעשה על כל הפעילות המשפטית שמבוצעת, כולל כל ההסכמים המסחריים שלה, ניהול משרדי עורכי דין בישראל ובחו"ל, הובלה של עסקאות, השתתפות בישיבות הנהלה ועוד. היועץ המשפטי מנהל צוות של ארבעה עורכי דין ויהיה כפוף למנכ"ל החברה. מועמדים למשרה זו צריכים להיות לפחות בעלי ניסיון של 8 שנים בתחום התשתיות והאנרגיה, יוצאי מחלקת תשתיות ואנרגיה של משרד מוביל וגדול, בקיאות בתחום שוק ההון ומזכירות חברה ציבורית, בעלי יכולת הובלה של עסקאות מורכבות וגדולות, יכולת לעבוד מול גורמים בכירים במשק ובחברה, ועם אוריינטציה עסקית טובה.
  • יועץ משפטי יחיד לחברת נדל"ן מניב – מדובר בחברה צומחת בפריסה ארצית באזור השרון הצפוני, המחפשת את יועץ משפטי יחיד שיוביל את כל הנושאים המשפטיים הקשורים לפעילותה. בין היתר התפקיד יכלול מענה בנושאי פעילות שוטפים, תמיכה משפטית בעובדי ומנהלי החברה בכל הקשור לדיני חברות וחוזים, התקשרויות מסחריות עם יועצים, ספקים וקבלנים, דיני עבודה, ניהול משרדי עורכי דין חיצוניים ועוד. זאת בנוסף לעריכה של חוזים מגוונים כגון הסכמי מכר, רכישה, שכירות וביטוח, הגשת מכרזים וליווי פרויקטים בייזום.

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעמיד לרשותכם ניסיון, ידע וקשרים שנצברו לאורך למעלה משני עשורים שנה, ולספק ליווי מטעם מומחים באיתור והשמה מדויקים ליועצים משפטיים. לפרטים נוספים וקבלת ליווי מקצועי הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-5256001. אנו נסייע לכם תוך שמירה על הדיסקרטיות המתבקשת. לצפייה בלוח המשרות שלנו – לחצו כאן.

 

פוסטים אחרונים
הרשמה לסוכן החכם