דרוש שותף למשרד עורכי דין

 In מידע נוסף

חולמים על היום בו תהפכו שותפים במשרד עורכי דין מוביל?

כל עורך דין בתחילת דרכו חולם על קריירה מספקת ומבטיחה, ועל היום שבו יוכל להפוך שותף במשרד מוכר ובעל שם כחבר מן המניין. שותפות אינה מילת קסמים ויש לה הרבה פנים ומשמעויות. בכל הנוגע לכניסה לשותפות במשרד עורכי דין ישנם מספר שיקולים מרכזיים שחשוב להביא בחשבון. בין היתר כדאי לבדוק היכן תרצו להיכנס לשותפות, איזו שותפות היא הכי נכונה ומתאימה כדי לקדם את הקריירה שלכם ונקודות נוספות, הקשורות אך ורק לכם. לא קל למצוא מודעות בסגנון – דרוש שותף למשרד עורכי דין, אלו בדרך כלל משרות השמורות לאנשים שגדלו והתפתחו בתוך הארגון, או לחלופין משרות השמורות לעורכי דין מבריקים ששמם הולך לפניהם.

מרבית מסלולי השותפות מושתתים על עבודה יחד, על חובת הוכחה והשקעה ועל קידום ארוך טווח במסלול לשותפות. מסלול שותפות ממוצע דורש השקעה רבה ועבודה אינטנסיבית מסביב לשעון. גם לטיב העבודה, איכות המחקר ועבודה כתובה היטב, ישנה משמעות במכלול השיקולים. במשרדים גדולים ומורכבים מעורבת פעמים רבות פוליטיקה פנים ארגונית שחשוב להכיר אותה ולהיות חלק ממנה על מנת להצליח ולהתברג במסלול לשותפות ברמה הבין אישית או הפנים ארגונית.

דרוש שותף למשרד עורכי דין

מדוע חשוב לעבוד עם חברות השמה המתמחות בעריכת דין?

תחום עריכת הדין בישראל ובעולם כולו עובר שינויים והתמקצעות, וכדי להתקדם ולהתברג במשרות בכירות ונחשקות, מומלץ לקבל סיוע של מומחים בתחום הייעוץ וההכוונה. בדומה לשוק ההייטק, גם בתחום עריכת הדין ישנן חברות כוח אדם המתמחות במיון, התאמה ויישום של כוח אדם. חברות אלו מקושרות היטב עם חברות ומשרדים מובילים בענף, והן מרכזות בידן תפקידי מפתח נחשקים. גם החברות המחפשות כוח אדם או שותפים לחברה ערות למגמה ומחפשות חברות מקצועיות שיעשו עבורן את העבודה הקשה ויתאימו בין עורך הדין למשרה. חברות השמה מקצועיות הכרחיות גם לחברה וגם לעובדים והן מספקות ייעוץ, הכוונה והשמה לשני הצדדים.

אם אתם מחפשים חברה מובילה בתחום של השמת עורכי דין ויועצים משפטיים, חברת A- one  היא הכתובת הנכונה עבורכם.  חברת A – one הוקמה במיוחד על מנת לספק שירותי השמה מקצועיים עבור עורכי דין. החברה עובדת עם המשרדים המובילים בתחומם בארץ ועם השנים צברה ניסיון בהתאמה למשרות בכירים ומשרות מספקות ונחשקות. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ והכוונה בדרך לקריירה משפטית. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים המוצעים לכם, או צרו קשר בטלפון – 03-5256001

פוסטים אחרונים
הרשמה לסוכן החכם