דרושים עו”ד

איך לדעת באילו משרדים דרוש עורך דין?

תחום הגיוס וההשמה החיצוניים הגיע גם לעולם המשפט ועריכת הדין. רבים מהתחום הרגישו שזה רק עניין של זמן אך ידעו להודות שמדובר בשירות שיש לו ביקוש רב שמגיע הישר מהשטח – ממשרדים וחברות של עורכי דין שמחפשים פתרונות למיקור חוץ של גיוס והשמה של עורכי דין, אנשי משפט או יועצים משפטיים חיצוניים. אין מדובר אך ורק בפרסום מודעות של דרוש עורך דין אלא בהרבה מעבר לכך – יש חשיבות להתאמה המדויקת ביותר של בעל המקצוע לתפקיד, כולל התמחויות מיוחדות, תפקידים מאתגרים או התחשבות בניסיון קודם ספציפי.

 

גיוס במיקור חוץ של עו”ד – ככה מגייסים היום!

כאשר דרושים עו”ד למשרד מסוים, בין אם למשרה זמנית ובין אם לצורך איוש תפקיד תקני בחברה – אין מדובר בתהליך גיוס פשוט. יש צורך בבחינה מדוקדקת של התפקיד, בהבנה מעמיקה של המשימות שיהיו תחת אחריותו של אותו עורך דין וכמובן מה דרוש ממנו הן מבחינה אישית והן מבחינה תעסוקתית. כך אט אט מגבשים את ההגדרות של התפקיד ומנסחים את מודעת דרושים עו ד. לעובדי המשרד עצמו לא תמיד פשוט או נוח להתעסק במיון קורות החיים, בהזמנה לראיון או בווידוא שהמועמדים אכן עונים על הדרישות המבוקשות. מכאן שחברת גיוס שמתמחה אך ורק בהשמה של אנשי מקצוע מתחום המשפט יכולה לתת את המענה הטוב ביותר ללא בזבוזי כסף או זמן.

עבודה במשרד עורכי דין

 

התאמה מושלמת בין עורך דין לבין התפקיד המוצע

לעיתים קרובות דווקא בעל מקצוע מבחוץ יצליח לאבחן טוב יותר וברמה גבוהה יותר של דיוק את המועמדים שמעוניינים להתקבל לתפקיד זה או אחר. מכיוון שמי שמנסה לאייש את התפקיד עלול להיות עסוק או טרוד מדי – הרי שבעת ראיון או פגישה של מגייס במיקור חוץ אפשר יהיה להתמקד בדיוק בדברים החשובים, במהות התפקיד ובמה שצריך על מנת לוודא שיש התאמה מלאה בין הדרישות לבין המועמד שכרגע נמצא על הפרק. מכיוון שתהליך הגיוס כרוך בכמה שלבים, ראיונות ופגישות – מומלץ מאד שיבוצע על ידי איש מקצוע במיקור חוץ וכך בעל המשרד שמגייס יקבל את השורה התחתונה, כלומר את המועמדים הסופיים שלבטח אחד מהם יהיה המתאים ביותר ויזכה בתפקיד. בלי לבזבז זמן, בלי לפנות את לוח הזמנים ובלי לבזבז אנרגיות. המועמדים הכי מתאימים יגיעו לאחר סינון קפדני!

אם גם במשרד שלכם דרוש עורך דין או יועץ משפטי – אנחנו ב- A-one נשמח לסייע לכם למצוא את המועמד המתאים ביותר! עו”ד ויויאן שלום, עם ניסיון רב בגיוס והשמה של אנשי מקצוע בעולם המשפט ועריכת הדין ובעלת רשת קשרים מקצועית ענפה תבצע עבורכם את תהליכי הגיוס, הראיונות ובחינת המועמדים. חייגו עכשיו – 03-5256001 או לחצו כאן כדי ללמוד לעומק אודות השירותים שלנו.

אהבתם? מוזמנים לשתף: