דרושים משפטנים

דרושים משפטנים

לדעת בזמן אמת מתי דרושים משפטנים

כמו בכל תחום אחר של גיוס והשמת עובדים – גם כאשר דרושים משפטנים יש אתגר במציאת זה שיעמוד בכל הקריטריונים, יענה על כל הדרישות ויתאים לתפקיד המוצע בצורה הכי מדויקת שאפשר. עבודתם של משפטנים עשויה להיות מגוונת ומורכבת והם יכולים להגיע משלל תחומים או עיסוקים. מכאן שלא תמיד אפשר דרך קובץ כתוב של קורות חיים להבין לעומק האם מועמד זה או אחר יהיה המתאים ביותר ובפני מי שפרסם את המשרה עומד אתגר לא קטן בדמות ראיונות, קביעת פגישות וקריאת לא מעט קבצים של אלה שינסה את מזלם להתקבל לתפקיד המוצע. מכאן שגם לצד המגייס יש לא מעט אתגרים בדרך אל הגיוס המושלם.

דברו איתנו

03-5256001phone
במיילpencil  

 

תהליך גיוס של משפטן

בניגוד להעסקת אנשי מקצוע מתחומים אחרים – ללא ספק יש חשיבות גבוהה במיוחד לתעסוקתם של אלה המגיעים מעולם המשפט. יש משמעות לכל חלק בניסיון התעסוקתי שלהם, עליהם להיות נעימי הליכות ובקיאים לעומק בתחום שהם עומדים לעסוק בו ולא פחות חשוב – עבור איוש תפקידים מסוימים הם צריכים להיות בעלי תכונות אישיות מדויקות וברורות כמו כריזמה, אסרטיביות בלתי מתפשרת, בעלי יכולת לנהל דיון או משא ומתן ועוד. את כל אלה קשה מאד, עד בלתי אפשרי, לאבחן או להבין אם קיימים אך ורק דרך קריאת קובץ קורות החיים שלו ולכן יש השלכות מהותיות על הפגישות האישיות, על מבחני אישיות ועל יותר מראיון אחד – מה שמקובל בעולם המשפט והגיוס של עורכי דין בכל התחומים.

 

גיוס משפטנים במיקור חוץ – ככה עושים את זה במהירות ויעילות!

מכיוון שהרבה מבחירת המועמד המתאים מבוססת על התפקידים שביצע עד כה ועל ההשכלה וההכשרה שלו – חשוב מאד שסינון ראשוני יבוצע בטרם יחל שלב של ראיונות ופגישות אישיות, כמו גם של שיחות עם ממליצים על המועמד מתקופות אחרות בתעסוקה שלו. אין טעם להזמין את כל המועמדים הפוטנציאליים וצריך יהיה לפנות לא מעט זמן על מנת לראיין את כולם ולאמוד על קנקנם בצורה יעילה. הפתרון – גיוס במיקור חוץ על ידי חברה משפטית מוכרת, מובילה ומוערכת!

אם דרושים לך משפטנים – כדאי לך להעביר את תהליך הגיוס שלהם אלינו, לחברת A-one. אנו מתמחים בגיוס והשמה של עורכי דין, משפטנים ויועצים משפטיים מכל התחומים ונדאג לסייע לך למצוא את המועמד המתאים ביותר לכל תפקיד ותפקיד. חייגו עכשיו – 03-5256001 או לחצו לעמוד שירותי הגיוס שאנו מציעים ללקוחותינו.

אהבתם? מוזמנים לשתף: